(e-shop) ivona@pemap.cz +420 581 202 118 (pemap@pemap.cz) +420 581 201 866
Nepřihlášený uživatel
Nákupní košík je prázdný

O nás

Naše firma vznikla v roce 1992. V té době jsme dováželi z Řecka alkoholické nápoje. Později jsme se zaměřili na sortiment potravinářského zboží, který se nám osvědčil a který máme stále v nabídce. Konkrétně se jedná o kvalitní řecké džemy nejrůznějších druhů a gramáží, kompoty, citrónové koncentráty, olivy a těstoviny. Od roku 2002 máme v nabídce řecký olivový olej, který nabízíme v praktickém balení 1 litrové PET láhve. Také sortiment oříško-čokoládových krémů KIDDY a DOLLY (porce) jsme zařadili do nabídky. Také se nám úspěšně rozvíjí spolupráce s firmou Terra Creta, která vyrábí Extra Virgin olivový olej, který je pravidelně oceňovaný na nejrůznějších mezinárodních soutěžích a výstavách.

Z Bulharska dovážíme velice známé a oblíbené červené víno Medvědí krev, na kterou vlastníme registraci ochranné známky, kompoty a sterilovanou zeleninu. Následně jsme díky poptávce po bulharských vínech rozšířili nabídku o vína Soffia Merlot a Soffia Muscat.

Také výrobky ze Slovenské republiky jsou zařazeny do našeho sortimentu. Tvoří ji tradiční nabídka sterilizované zeleniny. V neposlední řadě se nám osvědčila spolupráce s českými výrobci, kterým děláme distribuci – jedná se o širokou nabídku medu, sterilizovanou zeleninu, a citrónové koncentráty. Naši aktuální nabídku se neustále snažíme přizpůsobit přáním a požadavkům našich zákazníků

V průběhu roku 1999 jsme ve Starém Městě u Frýdku Místku otevřeli pobočku, kde jsme se zaměřili na přímou distribuci (ambulantní prodej) výrobků WRIGLEY, FERRERO a jiných cukrovinek. V současné době pokrýváme již více jak 70% celého území Moravy.

Náš tým Pemap

Už od prvních chvil jsme budovali celistvý tým skvělých a přátelských lidí. To se nám povedlo! Dnes jsme parta skvělých přátel, pro které není PEMAP jen pouhopouhou firmou, ale srdcovou záležitostí, pro kterou dýcháme. Svou práci děláme srdcem. Nebojíme se ale ani čerstvých a neotřelých nápadů, a proto mezi sebe přijímáme i mladé a perspektivní zaměstnance.

Náš tým Pemap

Název výzvy: Zavedení Age managementu do společnosti PeMaP s.r.o.
Reg. č.: CZ.03.01.03/00/22_035/0001849
Realizace: od 1.1.2024 do 31.12.2026
Podstatou projektu je zavedení principů AM a jeho dílčích opatření do strategického řízení i celkové firemní kultury společnosti. Hlavní aktivitou bude vytvoření strategie v oblasti lidských zdrojů a zavedení motivačních a vzdělávacích aktivit pro rozvoj všech zaměstnanců. Cílem je podpora mezigeneračního sdílení a týmové spolupráce, efektivní komunikace, zlepšení mezilidských vztahů, posílení pracovních schopností zaměstnanců a zvýšení adaptability a udržitelnosti společnosti.
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

 
Tradice
 
Kvalita
 
Zdraví